Adres

Cumhuriyet Mah. 19 Mayıs Cad.
No. 19/23 Antalya

0505 798 79 78
proje@onurtentecam.com

kurumsal

Onur Tente Cam Sistemleri olarak, 2017 yılında Antalya'da kurulan firmamız, alüminyum tente, gölgelendirme ve kış bahçe sistemleri üretimi ve montaj hizmeti vermektedir. Sistemler üst düzey, kaliteli malzemeler ile, gelişmiş Ar-Ge çalışmaları sonucunda, müşterilerin ihtiyacına göre özel olarak tasarlamaktadır. Onur Tente Cam Sistemleri, müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çalışmakta ve başarısının sürekliliğini sağlamak için çaba sarf etmektedir.

12 Yıllık Tecrübe

Sektöründe uzun yıllar boyunca edinilmiş bilgi, birikim ve tecrübe ile 2017 yılında kurulan Onur Tente Cam Sistemleri, müşteri memnuniyeti odaklı, sektörün öncüsü olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Yüksek kalite standartları

Sistemler üst düzey, kaliteli malzemeler ile, gelişmiş Ar-Ge çalışmaları sonucunda, müşterilerin ihtiyacına göre özel olarak tasarlamaktadır. Onur Tente Cam Sistemleri, müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çalışmakta ve başarısının sürekliliğini sağlamak için çaba sarf etmektedir.

Satış Sonrası Desteği

Onur Tente Cam Sistemleri, müşterilerinin ihtiyacına göre özel olarak tasarlanan ürünlerin, üretim ve montajı sonrasında uzman ekibi ile satış sonrası servis hizmetleri de sunmaktadır.

420

Tamamlanmış proje
Onur Tente Cam Sistemleri kurulduğu günden bugüne vermiş olduğu hizmetleri ile müşteri memnuniyetini hedef almış, başarılı yüzlerce tamamlanmış proje geride bırakılmıştır.